CRGP0603F390R
MFR.Part #
CRGP0603F390R
JLCPCB Part #
C2082243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS