CRGP0603F2K2
MFR.Part #
CRGP0603F2K2
JLCPCB Part #
C3958570
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS