RK73H1JTTD28R0D
MFR.Part #
RK73H1JTTD28R0D
JLCPCB Part #
C2576849
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS