H8196RBYA
MFR.Part #
H8196RBYA
JLCPCB Part #
C1408648
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS