CRGP0603F220K
MFR.Part #
CRGP0603F220K
JLCPCB Part #
C2082254
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS