CRGP0603F270K
MFR.Part #
CRGP0603F270K
JLCPCB Part #
C2082261
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS