CRGP0603F820K
MFR.Part #
CRGP0603F820K
JLCPCB Part #
C4069503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS