CRGP0603F120K
MFR.Part #
CRGP0603F120K
JLCPCB Part #
C4193376
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS