CRGP0402F3K9
MFR.Part #
CRGP0402F3K9
JLCPCB Part #
C2081947
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS