CRGH0603F10K5
MFR.Part #
CRGH0603F10K5
JLCPCB Part #
C4122396
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS