CRGP0402F100R
MFR.Part #
CRGP0402F100R
JLCPCB Part #
C5334126
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS