CRGP0402F150R
MFR.Part #
CRGP0402F150R
JLCPCB Part #
C2082315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS