CRGP0402F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP0402F100K
JLCPCB Part #
C2074213
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS