RK73G1ERTTP2153F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2153F
JLCPCB Part #
C6270172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS