SLR1TTE1181D
MFR.Part #
SLR1TTE1181D
JLCPCB Part #
C4317362
Description
-55℃~+180℃ 1.18kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS