RQ73C1E383RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E383RBTD
JLCPCB Part #
C2084223
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS