CRGH2512J51K
MFR.Part #
CRGH2512J51K
JLCPCB Part #
C4339944
Description
-55℃~+155℃ 2W 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS