H4P1K62DCA
MFR.Part #
H4P1K62DCA
JLCPCB Part #
C1409519
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS