CRGH2512J75K
MFR.Part #
CRGH2512J75K
JLCPCB Part #
C2148489
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS