CRGV2512J75K
MFR.Part #
CRGV2512J75K
JLCPCB Part #
C4320153
Description
-55℃~+125℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS