CRGH2512J4K7
MFR.Part #
CRGH2512J4K7
JLCPCB Part #
C3915154
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS