CRGH2512J3R6
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512J3R6
JLCPCB Part #
C1694559
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS