CRGH2512J3M6
MFR.Part #
CRGH2512J3M6
JLCPCB Part #
C2148422
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS