SLR1TTE202J
MFR.Part #
SLR1TTE202J
JLCPCB Part #
C4264428
Description
-55℃~+180℃ 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS