CRGV2512J3M6
MFR.Part #
CRGV2512J3M6
JLCPCB Part #
C4203883
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS