H822K6DCA
MFR.Part #
H822K6DCA
JLCPCB Part #
C1405604
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS