CRGV1206F402K
MFR.Part #
CRGV1206F402K
JLCPCB Part #
C4220271
Description
-55℃~+125℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS