CRGH2512J22K
MFR.Part #
CRGH2512J22K
JLCPCB Part #
C2148457
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS