RN73C1J301RBTG
MFR.Part #
RN73C1J301RBTG
JLCPCB Part #
C3982003
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount