CRGH2512J200R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512J200R
JLCPCB Part #
C2148461
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS