CRGH2512J200K
MFR.Part #
CRGH2512J200K
JLCPCB Part #
C2148367
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS