CRGH2512J300R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512J300R
JLCPCB Part #
C4056200
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS