CRGH2512J1M1
MFR.Part #
CRGH2512J1M1
JLCPCB Part #
C2148397
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS