CRGH2512J9M1
MFR.Part #
CRGH2512J9M1
JLCPCB Part #
C2148272
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS