CRGH2512J1M2
MFR.Part #
CRGH2512J1M2
JLCPCB Part #
C2148372
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS