CRGH2512J180K
MFR.Part #
CRGH2512J180K
JLCPCB Part #
C2078806
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS