BDS2A1006K8K
MFR.Part #
BDS2A1006K8K
JLCPCB Part #
C1572771
Description
100W 6.8kΩ ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS