ERJ-1TNF5102U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5102U
JLCPCB Part #
C3979213
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS