CPF1206B2K67E1
MFR.Part #
CPF1206B2K67E1
JLCPCB Part #
C4165012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS