CRGH2512J11K
MFR.Part #
CRGH2512J11K
JLCPCB Part #
C4341640
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS