CRGH2512J110K
MFR.Part #
CRGH2512J110K
JLCPCB Part #
C2148486
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS