CPF0805B12R1E
MFR.Part #
CPF0805B12R1E
JLCPCB Part #
C4075657
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS