CRGH2512F619K
MFR.Part #
CRGH2512F619K
JLCPCB Part #
C1705788
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS