RK73H3ATTE1073D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1073D
JLCPCB Part #
C2582856
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS