CRGH2512F46R4
MFR.Part #
CRGH2512F46R4
JLCPCB Part #
C1705827
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS