CRGH2512F442R
MFR.Part #
CRGH2512F442R
JLCPCB Part #
C1705626
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS