H813R3DCA
MFR.Part #
H813R3DCA
JLCPCB Part #
C3533609
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS