354010RFT
MFR.Part #
354010RFT
JLCPCB Part #
C2097340
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250V 4W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount