H4422KDYA
MFR.Part #
H4422KDYA
JLCPCB Part #
C1409774
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS