CRGH2512F41R2
MFR.Part #
CRGH2512F41R2
JLCPCB Part #
C1705840
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS